czwartek

Aktualności

Tylko remis

• autor: TSW, 2014-10-12 16:05

W VIII kolejce nasz drużyna na własnym boisku bo bardzo dobrej grze zremisowała 1:1 z zespołem Żurawia Godkowo, z przebiegu meczu można otwarcie stwierdzić, ze byliśmy drużyną zdecydowanie lepsza.

Cresovia po strzale Tobiasza Ciastka w 20 minucie spotkania wyszła na prowadzenie 1:0 jednak kilka minut później nasz zespół został osłabiony po tym jak Ariel Żukowski ujrzał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić plac gry.

Nasza drużyna w drugiej połowie stworzyła sobie kilka sytuacji, po których powinny paść bramki, sytuacji sam na sam nie wykorzystali Piotr Korostynski, Tobiasz Ciastek czy Łukasz Pisarzewski. W drugiej połowie szanse wyrównały się po tym jak druga żółta kartkę ujrzał zawodnik z Godkowa.

Jednak nasi goście także stworzyli sobie kilka sytuacji, po których mogli zdobyć gola, jednak po raz kolejny wysoka klasę w bramce pokazał Adrian Dworzański, który niejednokrotnie ratował nasz zespól.

Na słowa pochwały zasługuje także nasza linia defensywna, która zagrała niemal bezbłędnie

To jednak nie uchroniło naszego zespołu przed utratą punktów na własnym boisku i tak w kilku ostatnich sekundach drużyna Żurawia doprowadziła do remisu po czym sędzia zakończył spotkanie.

Już za tydzień w niedziele Cresovia rozegra wyjazdowe spotkania z drużyną Wałszy Pieniężno, która obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i zgromadziła na swoim koncie zaledwie 1 punkt.